Jada Pinkett Smith

Jada Koren Pinkett

6,9
11 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jada Pinkett Smith

Chciałbym doczekać do 10 sezonu gdy Bruce w końcu założy kostium, ale patrząc na wątki i grę aktorską tej pani, obawiam się, że widzowie w końcu stracą cierpliwość. Absurd goni absurd, a jej patetyczne monologi i pseudocharyzma nadają się na komedię a nie serial dramatyczno-kryminalny. Rozumiem, że twórcy zgodnie z polityczną poprawnością chcieli pokazać silną postać kobiecą, ale nieświadomie wyszła im parodia.

killer83_2

całkowicie się zgadzam, w zasadzie weszłam tutaj tylko po to, żeby zobaczyć, czy to tylko moja odosobniona opinia ;) jej postać jest przemalowana, w efekcie sztuczna i irytująca, co źle wygląda, zwłaszcza na tle gry aktorskiej reszty ekipy

killer83_2

A ja tej aktorki nie lubiłam aż do tej roli. Ba, wręcz długo się musiałam przekonywać, że to naprawdę ta Smith, której tak nie lubię widzieć na ekranie. Obok Pingwina najlepsza postać. To, co napisałeś w moim odczuciu pasuje idealnie do Gordona. Boziu, jaka ta postać jest miałka, a jest w teorii filarem całego przedsięwzięcia. Swoją drogą, masz pretensje do "przerysowania"? Cały Batman to jedno wielkie przerysowanie, zawsze tak było. Od starych seriali po znane wszystkim filmy z 89 roku i wzwyż (poza nową trylogią nolanowską, która trzymała poziom dobrych filmów).

Hydeist

"Obok Pingwina najlepsza postać" Ciężko mi to nawet skomentować wiec skwituje wymownym milczeniem.

killer83_2

Wystarczy napisać, kto wg Ciebie jest najlepszy :) To, że Ty uważasz, że jest kiepska nie oznacza niczego więcej poza tym, że wg Ciebie jest kiepska.

Hydeist

Najlepszy jest Pingwin, a Fish i Gordon oboje są strasznie przerysowani - ciężko mi oceniać te postacie ale wszystkie pasują do serialu i bez nich nie będzie już tego samego.

Ja bym wolał większej współpracy Pingwina z Gordonem, nowego czarnego charakteru i jakąś nową postać kobiecą... najlepsza była by dziewczyna od Jokera w wersji dobrej - brakuje jej do kompletu skoro jest Poison Ivy i Cat Woman w wersjach mini ;x

killer83_2

Wyobraź sobie, że to nie tylko jej zdanie bo ja też ją bardzo lubie jako Fish w tym serialu uważam, że owszem jest przerysowaną postacią ale nadaje temu serialowi fajny klimat zbliżony do batman the animated series morczny a zarazem nieco bajkowy zreszta wiele postaci jest tam przerysowanych takich jak nygma, zsas, dent, maroni czy selina kyle i świetnie kontrastuja z tymi nudnymi acz mocno realistycznymi postaciami jak gordon, barbara, bruce czy Pani komisrz a jeszcze na koniec obok Pingwina najlepszą postacią jest Harvey Bulock świetna postać i jakoś w ogóle mi nie przeszkadza, że w serialu jest znacznie starszy od Gordona

killer83_2

Popieram. Jej gra aktorska tutaj jest tak sztuczna, że aż komiczna. W ogóle mi się jej postać nie podoba. Gdy są sceny z nią, mam ochotę przewinąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones