Jada Pinkett Smith

Jada Koren Pinkett

6,9
11 602 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jada Pinkett Smith

Kiedyś kojarzyłem Ją z niezłych ról w filmach („Desperatki”, „Zakładnik”, „Matrix”). Dzisiaj jest już znana chyba tylko i wyłącznie jako szalona aktywistka w walce o prawa czarnoskórych. Jeszcze „Oscar so white” i inne Jej wyskoki mogłem znieść ale teraz przegina palę ostro udzielając się w sprawie George’a Floyda. Nie mam pojęcia dlaczego tą całą sprawę podpięto pod rasizm. Skoro policjant który zabił Floyda ma problemy z agresja i był zdolny do takiego czynu, to jestem w 100% pewien ze tak samo postąpiłby z białym obywatelem. Te wszystkie protesty i zamieszki podczas których czarni rabują sklepy, podpalają budynki i niszczą samochody Bogu ducha winnych ludzi. To jest chore co tam się dzieje! A ta nawiedzona kobieta patrzy na to z boku i jeszcze bije im brawo. Nie wspomnę już o tym że Floyd był zbirem i degeneratem a afroamerykanie zrobili z niego świetego i niedługo zaczną stawiać mu pomniki.

IronMannn

Właśnie przyznała, że zdradziła Willa z jakimś 27-letnjm raperem. Zdemoralizowane babsko jak całe to lewackie towarzystwo.

odysekgln

Sama nigdy nie zagrała białej postaci, rasizm działa w dwie strony

odysekgln

O tym tez słyszałem. Zdaje się ze mówiła również ze Ona i Smith wychowują dzieci bez żadnych zasad (co zreszta widać bo wyrosły z nich strasznie zmanierowane i przekonane o własnej wyższości małolaty). A i jeszcze przekonywała ze pokarm to trucizna...

IronMannn

Tylko przyklasnąć. Świat pełen jest uciśnionych i poszkodowanych, ale tak się składa, że najgłośniej ryczą ci bogaci. Wstyd że sporo ludzi nie dostrzega, iż realizowana jest idea Gramsciego.

Krzypur

Co prawda to prawda

IronMannn

Masz rację. Rzadko się zdarza, żeby policja w Stanach obalała na ziemie normalnego obywatela, który idzie sobie spokojnie ulicą. Kryształowy nie był, ale już nikt o tym nie pamięta.

uahahaha

On nie szedł spokojnie ulicą tylko został zatrzymany do kontroli, i nie wykonywał poleceń gdy kazali mu mieć ręce na kierownicy (podstawowy przepis). Tylko "płakał" i lamentował, albo miał IQ na poziomie szynszyla albo miał coś do ukrycia. Więc chcieli go wsadzić do radiowozu na tylne siedzenie i sprawdzić dokumenty ale on się szarpał i opierał, a kiedy w końcu im się udało wyskoczył z auta. Nie dość, że był to wielki gość to recydywista, policjant przesadził z tym duszeniem kolanem, mógł go kilka razy spytać czy dobrze się czuję i pogłaskać go po głowie...



IronMannn

Do listy jej odpałów można teraz dodać obsadzenie czarnoskórej (i umiarkowanie atrakcyjnej moim zdaniem) aktorki w głównej roli DOKUMENTALNEGO filmu o Kleopatrze, królowej Egiptu. Przyznam, że zawsze mi się Jada podobała fizycznie, natomiast długo nie miałem pojęcia co ta kobieta ma w głowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones