Harold Perrineau

Harold Williams

7,2
9 979 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harold Perrineau

Wy nie identyfikujcie aktora z postacią, którą gra w popularnym serialu! Facet zagrał rolę, jaką mu dano - i zrobił to świetnie, a wy piszecie 'odbiło mu', 'już go nie polubię'. Widziałem jeszcze Harolda w paru filmach i muszę powiedzieć, że to świetny aktor - a jego postać z Losta, Michaela, zawsze lubiłem, choć to, co ostatnio zrobił, było ZDECYDOWANIE przesadzone (zachował się jak psychopata a nie chciał tego zrobić...? Jasnee! A to już inne sposoby - obezwładnienie/pogrożenie bronią Anie-Lucii to nie istnieją...?) Przesadzili scenarzyści i zaszufladkowali tego świetnego aktora w roli świra... Coraz bardziej przechodzi mi ochota na ten zawód...

Bruce_Lee

w Loscie zagral przecietnie...
owiele bardziej podobal mi sie w Matrix'ie ;) ....

Bruce_Lee

ja nie ogladam losta ale skojarzylam go z romea i julii i matrixa.

Bruce_Lee

Powinniście obejrzeć Felon, tam naprawde odegrał świetną role, w innych filmach też mi sie podobał.

GrayMan

Pieprzenie. Odpalcie sobie "Oz". Wtedy, gdybyście jakimś dziwnym trafem zauważyli go na przykład na 15 miejscu top100, mimo że jest niemiarodajny, to i tak was by to nie zdziwiło ;)
On naprawdę pasuje do roli aktor. Każda rola inna od innej.

era

Do miana aktor* :p

era

ja w Loście zapamiętam go zawsze jako jojczącego ojca, chodzącego po całej plaży i biadolącego: they took my son, they took my son.:)

dragonslave

Też za nim nie przepadałem w Lost. Wole go w matrixie. Linka zagrł extra

Bruce_Lee

ja swoja uwage na tego aktora zwrocilem dopiero po obejzeniu serialu Oz

Bruce_Lee

a ja proponuje byscie ogladneli Kobiete na topie przemily film a Harold gra tam Monice Jones transwestyte i szczerze zagral ta role wysmienicie. Ten koles to naprawde swietny aktor ktory potrafi zagrac wszystko!

dariusz_myk_2

Jego Merkucjo był wspaniały, chyba najlepszy ze wszystkich, jakich widziałam.

selene_

Oh, yeah!!! :-D Szkoda tylko, że latka lecą i czas zabija wszystko. Na szczęście filmy się nie starzeją, przynajmniej nie w tym sensie.

Klee

raczej w sensie takim, że jak dobry film, dobra rola.. bo filmy też mogą się starzeć ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones