AaliyahI

Aaliyah Dana Haughton

8,0
728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aaliyah

Ta piosenka jest obłedna. Poprostu jak słucham jej to zapominam o wszystkim i wsłuchuje sie nią ....
Aaliyah była genialna...

Lily

O tak ja też uwielbiam tą piosenkę! jest cudowna! Pozdrawiam;]

Lily

Ja bym dorzuciła jeszcze 'More than a women':) mmmmmm........

megane06

Ehe, 'More Than A Woman' to moja ukochana piosenka:) uwielbiam ją...zawsze jak jej słucham to zapominam o wszystkim. Nawet na ból głowy mi pomaga:D Aaliyah ma cudowny, anielski głos. Przepiękne piosenki, każda piosenka zaśpiewana przez Aaliyah jest piękna.

gitanaromo

A ja lubię "Rock the boat".

Sweet_Escape

Wszystkie jej piosenki są conajmniej bardzo dobre,ale dla mnie wyróżnia się I refuse (piękna ballada)

Sweet_Escape

Ja nie mogę słuchać tej piosenki tym bardziej oglądać teledysku. Gdyby nie on nie było by tej tragedii.

Lily

Ja też uwielbiam ją. A mi najbardziej podoba się Dont Know What To Tell Ya.Jak słucham tej piosenki wzruszam się niesamowicie i chce mi się płakać.Była jest i bedzie super

lovergirlm4u

Dzięki wam, zaopatrzyłem się w te utwory i są pięknę!!! Aż smutno się strasznie, robi słysząc jej głos......teraz moją ulubioną jest Miss You - boże ona jest super!! :)

Lily

Wszyscy jesteście super Kocham was za to co tu piszeie :-)))) Aaliyah RULES ....

Lily

Z wolnych polecam jeszcze At your best (zwlaszcza wersje z teledysku taka klimatyczna xD ) , Turn the page, Never givin up , I don't wanna

Lily

dziwne, że piszecie o głosie Baby Girl w "Don't know what to tell ya" lub "Miss you", skoro go tam nie ma... Te piosenki to tributes dla niej, wydane po jej śmierci, nagrane przez jej przyjaciół.
Ale jeśli juz jestesmy przy jej piosenkach i wymieniamy ulubione...
"We need a resolution" - jej najdojrzalszy utwór, piekny, świetny duet z Timbalandem
"The One I Gave MY Heart To" - moim zdaniem to jest dzieło sztuki jak na tak młodziutka wokalistkę. W połaczeniu z teledyskiem dostarcza niesamowitych wrażeń

olunia1a

przeciez Aaliyah spiewa Miss You i Don't know what to tell ya... :) to sa jej piosenki tyle ze wydane po smierci , a w teledysku do Miss you niemozliwe by bylo jakby sama spiewala, wiec do slow piosenki ustami ruszaja artysci wystepujacy w tym klipie

Lily

Nie można zapomnieć o Try Again;)
Kocham też "If your girl only knew";)

Integra_2

Wszystkie są śliczne:) kocham jej piosenki... zwłaszcza płytę "AALIYAH" i "I care 4U". Jak sobie kupiłam jej płytki to słuchałam cały czas na okrągło... teraz zresztą też słucham jak tylko mam czas:)

gitanaromo

Mi też miło czytać takie słowa ;)
Aaliyah to moja ukochana wokalistka i w sumie nie ma takiej piosenki, której bym nie lubiła. Dla mnie Aaliyah była genialną piosenkarką...

Integra_2

Oraz o "Are You That Somebody". Aaliyah była cudowna...:(

Lily

uwielbiam "we need a resolution" z timbalandem, "rock the boat" i "miss you".

Lily

Moje ulubione piosenki Aaliyah to "One In A Million", "We Need A Resolution" w duecie z Timbalandem i "I Care For You". Tę 1 piosenkę śpiewano na jej pogrzebie(jeśli ktoś nie widział to niech odwiedzi youtube). Zawsze odczuwamy żal, kiedy piękna,utalentowana dziewczyna....mająca całe życie przed sobą traci je. Chyba każdy się zemna zgodzi...Aaliyah była jedna na milion:).

witka

Moją ulubioną piosenką jest 4 Page Letter i Try Again

użytkownik usunięty
Lily

Również uwielbiam tą piosenkę, jak jeszcze wiele innych. A moją najnowszą jej ulubioną piosenką (tzn. prawie najnowszą którą ja poznałam) jest A girl like you (ft. Treach) - świetne! :)

Lily

Prawda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones