PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717119}
5,4 1 762
oceny
5,4 10 1 1762
Stephanie
powrót do forum filmu Stephanie

fajny klimatyczny

ocenił(a) film na 7

miłe zaskoczenie, film momentami przypominal mi kapitalne A Quiet Place, w koncowym rozrachunku nie okazal sie az tak dobry, bo aktorsko jednak liga nizej (przy calej mojej sympatii dla Franka Grillo) ale mimo wszystko fajnie sie ogladalo i trzymal w napieciu - zwlaszcza pierwsza polowa filmu w ktorej to caly ciezar filmu spoczywa samotnie na barkach mlodziutkiej odtworczyni roli glownej, pozniej gdy pojawiaja sie rodzice przestaje juz byc tak ciekawie ;)

miko1980

Zgadzam się. W sumie nie wiedziałem że to horror więc inaczej "czułem" początek filmu zanim się nie dowiedziałem po godzinie seansu czym ten film jest. Główna młodziutka odwtórczyni nie zagrała jakoś może mega wybitnie, no ale jednak zagrać 30 minut zupełnie samotnie gadając tylko do misia to ogromna sztuka. Po za tym uroda dziewczynki jest taka super współgrająca z wyobrażeniem młodziutkiej psychopatki. Taka słodka i silna/ostra za razem.

ocenił(a) film na 5
skoczek_narciarski

Sir Francis nie jest misiem! I to on zagrał najlepiej w tym filmie. Jego przenikliwie oko mnie prześladuje do dzisiaj.

ocenił(a) film na 8
miko1980

Mnie również się podobał :)

ocenił(a) film na 8
miko1980

Wręcz awangardowy początek i totalne kataklizm na końcu i ten świetnie dopełniający nastrój pomiędzy początkiem a końcem tworzą świetny obraz, no i gra tytułowej Stephanie - jestem pod wrażeniem - 8/10 !!!

ocenił(a) film na 5
Szpila_1308

Potwierdzam tylko "Totalny kataklizm" na końcu. Zapora tatusia jak ta na granicy z Białorusią, każdy może ją przejść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones