PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262137}
3,5 37
ocen
3,5 10 1 37
Nailed
powrót do forum filmu Nailed

Już na pierwszy rzut oka widać, że to produkcja niskobudżetowa. Mimo to zrealizowana dość sprawnie, zważywszy na ograniczone możliwości twórców.
Najpierw poznajemy parę drobnych gangsterów, którzy mają przeprowadzić pewną narkotykową transakcję dla niejakiego Raphaela. Syzbko jednak się okazuje, że nasi bohaterowie padli ofiarą akcji policyjnej, po drobnej strzelaninie i krótkiej ucieczce trafiają do dziwnego domku. Nie wiele w nim mebli, jest prymitywnie i obskurnie, okna są zabite deskami. Na piętrze znajdują łóżko, w którym leży jakiś dziwnie wyglądający schorowany człowiek a obok stoi jego opiekun. I zaczyna robić się dziwnie. Dziwnie i, muszę przyznać, całkiem intrygująco, a miejscami lekko upiornie. Film jest dość oryginalny i potrafił mnie zaskoczyć, twórcom nie zabrakło wyobraźni i pomysłów. w sumie jedyne czego im zabrakło to środków i sprzętu. Film nie "wygląda" zbyt pięknie, ale jest zrealizowany stosunkowo sprawnie.
Aktorzy spisali się w sumie znośnie. Efekty są w sumie też do przełknięcia.
Film mógłby by być troszkę krótszy, ale i tak mnie nie nudził. W sumie nie wiem co mogę powiedzieć więcej. Naprawdę nie mam wielu zarzutów, jest to jedna z lepszych niskobudżetówek jakie ostatnio widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones