PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7603}

Matrix Reaktywacja

The Matrix Reloaded
7,2 242 495
ocen
7,2 10 1 242495
5,8 18
ocen krytyków
Matrix Reaktywacja
powrót do forum filmu Matrix Reaktywacja
Oakenfoald

Jasne że szkoda, ale nie miała by tej fabuły co trylogia Matrixa. Przecież Neo i Trinity giną a bez nich nie ma filmu, a gdyby Wachowscy wymyślili żeby ich wskrzesić to by było bezsensowne i naciągane. Ale ja też żałuje że nie ma 4j części, tylko była by to klapa :)

ocenił(a) film na 9
you_can_dance

teoretycznie z neo nie do końca wiadomo co się stało. Trinity i tak już kiepsko się prezentowała w ostatniej części. Najbardzoej szkoda Smitha ;). Na pewno wymyślili by coś fajnego.

Oakenfoald

W sumie tak. Skoro Wachowscy wymyślili film o tak rozbudowanej i głębokiej treści to na pewno by coś wymyślili, ale zaraz by były komentarze że to już jest naciągane albo że jest to już wodolejstwo. Trylogia sama w sobie ma tyle treści że z każdym oglądaniem jej nasuwają się pytania, przecież jest jeszcze Animatrix, który ma jeszcze więcej głębi i nasuwa się coraz więcej pytań. Gdyby zrobili 4 część byłby to już całkiem nowy rozdział :))

ocenił(a) film na 9
you_can_dance

Oprócz Animatrixa, przeszdełem też grę "Enter The Matrix", w której pokazane są działania innych statków w czasie gdy Neo i reszta ratowali świat ;)) Polecam. Racja, że wymyslali by, że to lanie wody, ale co nas to obchodzi, my we dwoje (dwóch) oglądalibyśmy to setkia razy :)))). Już 2 część nie podobała się krytykom. Kij im w oko, dla mnie była świetna, nie mówiąc o 3 części. Pozdrawiam Cię serdecznie ;)

Oakenfoald

Dokładnie :) Animatrixa też widziałam, też super zrobiony film. Cała trylogia jest po prostu genialna, te wszystkie sceny walki i ich wszystkie rozmowy to po prostu coś GENIALNEGO!! Tak w sumie jakby była ta 4 część już bym rezerwowała bilety do kina bo z wielką chęcią zobaczyłabym co Wachowscy genialnego by wymyślili :)) Ja Ciebie też serdecznie pozdrawiam :))

ocenił(a) film na 9
you_can_dance

Tak, Animatrix był ciekawy i dużo wniósł do całości. I na temat tego filmu powinni wypowiadać się jedynie tacy jak my, zgłębiliśmy całą wiedzę ;))

ocenił(a) film na 8
you_can_dance

To prawda , 3 czesci to i tak o jedna za duzo .... Wystarczy , bo sie zrobi oszukac przeznaczenie.

ocenił(a) film na 9
you_can_dance

"Trylogia sama w sobie ma tyle treści że z każdym oglądaniem jej nasuwają się pytania,"

Zgadzam się. Oglądałem Trylogię kilkadziesiąt razy i za KAŻDYM razem odkrywam coś nowego, świeżego, jakąś warstwę znaczeniową, jakąś przesłankę, ideę, połączenie faktów, symbol, nawiązanie, czy coś bardziej subtelnego..

Bracia Wachowscy zapytani ile poziomów znaczeniowych ma film, odpowiedzieli, że więcej, niż może nam się wydawać. I ja też tak sądzę. Kiedyś, jako młodszy osobnik, sądziłem, że znam i rozumiem ten film, ale byłem w błędzie :)

you_can_dance

Nie ma to jak pier*olnąć takiego SPOJLERA... Dzięki, nie mam po co oglądać już 2 i 3 części.

wik1992

Wypowiadam się na forum o filmie który oglądałam. Nie trzeba było tego czytać, a po za tym nie wiesz jak zginęli i nie wiesz co się stało. Wiec i tak masz po co oglądać film bo oprócz tego że zginęli to jest w tej trylogi mnóstwo treści, której nie odkryjesz za pierwszym oglądaniem. Więc nawet jak powiedziałam że zginęli to i tak pooglądaj :))

ocenił(a) film na 9
Oakenfoald

A piszą coś o 4 ? że parę msc temu pytali reżysera a on powiedział że "Naprawdę nie mogę zdradzić nic więcej o matrixie 4" wiemy że coś w tym kierunku robi

ocenił(a) film na 9
nea_filmweb

to byłoby coś, ale jako urodzony pesymista, nie wierzę w to :)

ocenił(a) film na 9
Oakenfoald

http://www.filmweb.pl/news/UPDATE%3A+%22Matrix+4%22+i+%22Matrix+5%22+NIE+w+przyg otowaniu+jako+filmy+3D-69554

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones