PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7603}

Matrix Reaktywacja

The Matrix Reloaded
7,2 242 495
ocen
7,2 10 1 242495
5,8 18
ocen krytyków
Matrix Reaktywacja
powrót do forum filmu Matrix Reaktywacja

Czy was także przeszły ciarki, gdy otwierała się brama Syjonu?
Oglądałem ten film już co najmniej 10 razy i zawsze przechodzę te same emocje :P

użytkownik usunięty
5476

Mam podobnie :P

Ciarki może nie, ale zawsze jakieś emocje podczas efektownych scen walk i efektów specjalnych.

ocenił(a) film na 10
5476

dla mnie ta trylogia, a zwłaszcza ta część to po prostu dzieło sztuki w całym swoim wydaniu, efekty, przesłanie, klimat... oglądałam całą trylogię już na pewno kilkanaście razy i ciągle, gdy widzę zapowiedź np w TVN-ie to się cieszę jak dziecko, i oczywiście oglądam, choćby miało to lecieć późno w nocy. Kurcze, ten film ma coś w sobie... jest jedyny w swoim rodzaju, nieprawdopodobny do tego stopnia, że cały czas, oglądając, myślisz jak i czy to możliwe. Nie przepadam za filmami s-f ale ten oglądam z zapartym tchem. to chyba uzależnienie. Póki co nie widziałam filmu z tego gatunku, który wg mnie dorównałby Matrix-owi. A to już przecież tyle lat;)

5476

a w ktorej to scenie bo nie moge sobie przypomniec i w ktorej czesci?

ocenił(a) film na 8
5476

ja juz nie pamietam, ale musze powiedziec, ze ta czesc podoba mi sie bardziej niz pierwsza :) ogladalam z wielkim zaciekawieniem :) 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones