PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7603}

Matrix Reaktywacja

The Matrix Reloaded
7,2 242 495
ocen
7,2 10 1 242495
5,8 18
ocen krytyków
Matrix Reaktywacja
powrót do forum filmu Matrix Reaktywacja

Czas filmu 1:04:53. Scena, w której Merowing mówi, że uwielbia francuskie wino i język francuski zwłaszcza do przeklinania (to jak podcieranie się jedwabiem).
Co w tej scenie mówi? Proszę o oryginalny tekst po francusku i jego tłumaczenie.
Ściągnąłem specjalnie napisy francuskie ale kiedy akurat wypowiada tę kwestię napisów... nie ma :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vontrobian

A ja mam takie pytanie, czy Morowing i jego ludzie byli wampirami? Bo z gry "Enter the matrix" wynika, że tak, a w filmie nie było to chyba wyjaśnione, może wiesz?

użytkownik usunięty
anonim7

w sumie jego żona w jednej ze scen wspomina coś o tym, że ciężko zabić jego sługusów, jednakże ona ma w swoim pistolecie srebrne pociski i zabija jednego z nich. To by pasowało.

No właśnie, też tak myślałem, czyli zostało to niedopowiedziane, lub był tego taki pierwotny zamysł, ale zrezygnowali z niego, lub pozostawili to dla widza żeby się domyślał, dzięki za swoje spostrzeżenie na ten temat.

anonim7

Fabuła Matrixa składa się z filmów, anime i gier, więc raczej są wampirami. Widocznie to jest takie dopowiedzenie, jak np. dopowiedziano w anime dlaczego maszyny się zbuntowały czy skąd się wziął chłopak, który w trzeciej części otworzył bramę dla statku (bo w filmie pojawił się znikąd).

anonim7

Po 1. Jego żona mówi, że trudno ich zabić ale ona ma srebrne kule, to chyba się jednoznacznie kojarzy
2. W TV idzie film o wampirach.

ocenił(a) film na 8
anonim7

Scena walki z "ludzmi" Francuza zwie się "Vampire Chateau Fight Scene" co mówi samo za siebie. :P

ocenił(a) film na 6
vontrobian

Co to znaczy? Przetłumaczy ktoś?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones