PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7603}

Matrix Reaktywacja

The Matrix Reloaded
7,2 242 442
oceny
7,2 10 1 242442
5,8 18
ocen krytyków
Matrix Reaktywacja
powrót do forum filmu Matrix Reaktywacja

Ale doceniam wielkość dzieła braci Wachowskich. Kapitalne efekty specjalne jak na rocznik filmu,
klimat eksperymentalny i zabójczo dobry ! Postać Neo, jego kreacja, wyobrażenie i styl - kapitalna
sprawa. Zachwycił mnie ten film, choć nie ośmieliłem się dać 10, ani nawet 9. Czemu >? Istnieją
filmy, które znacznie bardziej spustoszyły moje serce, a 10 to UTOPIA, której jeszcze nie
doświadczyłem niestety :)

alFayed

Utopia to fikcja.
W nieskończonym zbiorze filmów, zawsze znajdzie się lepszy od poprzedniego, a skala ocen jest skończona.
Nie dawałem oceny 10, ale z tego wyrosłem, kiedy zobaczyłem, jak dużo osób potrafi negatywnie wpłynąć na dany film zupełnie go nie rozumiejąc i zafałszowując tym samym jego ocenę.
Teraz, kiedy widzę, że film jest po prostu bardzo dobry, daję mu 10, a jeśli znajdzie się lepszy film, bez problemu można zmniejszyć jego ocenę o punkcik, znajdując miejsce na lepsze dzieło.
Nie bój się ocen ze strony innych użytkowników, którzy patrzą na co oddałeś 10 punktów :-)
Ja często podchodzę do tego sentymentalnie, często z powodu fascynacji danym aktorem, ale ocena jest w głównej mierz dla mnie.
Czasem należy wyróżnić jakiś unikalny film. Matrix jest takim filmem.

markac

Również sentymentalnie rozpatruję wartość filmu, dlatego przykładowy Ring ma u mnie 9 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones