PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7603}

Matrix Reaktywacja

The Matrix Reloaded
7,2 242 495
ocen
7,2 10 1 242495
5,8 18
ocen krytyków
Matrix Reaktywacja
powrót do forum filmu Matrix Reaktywacja

Matrix jest wszędzie

ocenił(a) film na 10

i znowu do spoko filmu wtracaja sie kosmici, ktory to juz raz z rzędu!?!! a poza tym po co ich wsadzaja, przeciez film i tak jest dobry, nie trzeba "ubarwien kosmicznych";jakby co to ja bardzooooooooooooooooooooooooooo lubie ten film i mam tyle tago na moim compie i nie mam nic do pierwzej czesci ale kosmici?????czy to troche nie przesada ( jesli nawet ci kosmici byli tacy mądrzy to by sami od razu ja zniszczyli, a nie kłopotali by się z tworzeniem nowego gatunku(ludzkiego) i czekali pare(!!!!!!!!:)))))) mln lat az ona zostanie ochlodzona, przeciez jest tyle planet we wszechswiecie:))), atak poza tym to jezeli gadamu juz o robotach ze oni (ci kosmici)juz wiedza kiedy onezniszcza ludzi, to oznacza ze oni tez mieli podobna sytuacje, czyli mozna z tego wnioskowac ze są to stworzenia podobne do nas jezeli robia to co my, ale zeby w taki sposób sie osiedlac na innych planetach to juz szczyt szczytów

jezeli ci kosmici stworzyli nas(rase) to czemu nie przewidywali ze tak jak oni mozemy sie uwolnic od maszyn, ktore rowniez zawladnely ich planetą, jezeli wystarczy jedynie wejsc do Matrixa i zniszczyc główny komputer(to jest az za banalne:::)))))))))

ale czemu tak późno jest Matrix Reloaded i Matrix Revolution
why oh why i get a blue pill????????(cyt.Sajfera)

co do Matrixa bracia Wachowscy sie postarali zobaczymy czy powtórzą sukces, ale wsumie powiedzmy szczerze : czy ktoremus z reżyserów udalo sie nakrecic druga (noi trzecią) czesc filmu lepszą od pierwszej????? tak czy siak czekam z niecierpliwoscia!!!!!!!!!!:)) bracia do dzieła, WIELKIEGO DZIEŁA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones