PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7603}

Matrix Reaktywacja

The Matrix Reloaded
7,2 242 442
oceny
7,2 10 1 242442
5,8 18
ocen krytyków
Matrix Reaktywacja
powrót do forum filmu Matrix Reaktywacja

Interpretacja.

ocenił(a) film na 10

Witam. Zauważyłem, że większość osób, które oglądały Matrix'a zauważyli w filmie tylko wibutną muzykę i efekty specjalne na wysokim poziomie (sam nie widziałem w tym dziele nic ponad tym, jak ciekawe kino sf). Ale czy ten film nie niesie poza tym nic innego? Po przeczytaniu tego artykułu ( http://wylfing.net/essays/matrix_reloaded_pl.html ) dostrzegłem, jak wybitny film stworzyli bracia Wachowscy. Na prawdę polecam każdemu przeczytanie tego eseju a następnie obejrzenia trylogii jeszcze raz. Zmieni on u każdego sposób rozumowania filmu i ukaże jaka jest treść w nim ukazana. Bardzo polecam, robi wrażenie.

ocenił(a) film na 8
O.S.T.R.

Dotychczas oglądałem tylko pierwszą część Matrixa. Świetny film, bardzo mądry... tak, bardzo mądry. Bałem się- do czasu aż nie przeczytałem twojego postu- że kolejne części to głównie kino akcji. W takim razie z chęcią oglądne i następne części;)

ocenił(a) film na 10
gwiazdamacierzysta

A czytales ten artykul?

ocenił(a) film na 8
O.S.T.R.

Nie, ponieważ jeszcze nie oglądałem drugiej części i choć chętnie bym przeczytał nie zrobię tego z uwagi na to aby nie zepsuć sobie przyjemności oglądania.

gwiazdamacierzysta

Film ciekawy, pochłaniający, na wyższym poziomie.

rosaria

nie lubie nowych filmow sf bo sa beznadziejne,brak im wszystkiego ale matrix wymiata i dlugo nie bedzie coveru:) je bac wisle

ocenił(a) film na 10
ostryrobcio

hahhahahahahahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones