PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4589}

Kopciuszek

Cinderella
6,2 1 591
ocen
6,2 10 1 1591
Kopciuszek
powrót do forum filmu Kopciuszek

Przepiekna opowiesc o znanym wszystkim kopciuszku w interesujacej obsadzie...Whoopi Goldberg, Brandy czy Whitney Houston pokazuja ze dla milosci nie jest wazny kolor skory ( Ksieciem kopciuszka jest azjata) ....bardzo dobrze zagrana, prezpieknie odspiewana historia...

ocenił(a) film na 8
witchery

Ogólnie się zgodzę, ale od kiedy Filipiny są w Azji??

antygrafik

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/94/Asia-administrative_map.png
Żeby nie było, na mapie są podpisane tylko kraje azjatyckie :)

ocenił(a) film na 8
Hatra

no patrz. zapewne od zawsze :)

użytkownik usunięty
witchery

Jak dla mnie wszystkie animowane Disneyowskie bajki przy tym filmie odpadają. W życiu nie widziałam tak dobrze zrobionej adaptacji baśni. Nie dość, że to świetny musical, to jeszcze świetna obsada. Wszystkiego dopełnia śpiewająca pięknie Whitney Houston, choć moim zdaniem w tym filmie wszyscy świetnie śpiewają. Do Kopciuszka w tym filmie żywię ogromną sympatię, podczas, gdy tego kopciuszka z animowanego Disneya nienawidzę. Książę przystojny jak nie wiem i dobrze śpiewa i gra, ładne dekoracje i przepiękna muzyka. Czego chcieć więcej? Mam duży sentyment do tego filmu, bo znam go bardzo bardzo długo. Kiedyś rodzice nagrali mi pierwszą część. Potem długo długo chciałam zobaczyć, jak będzie wyglądała ta druga część. W końcu puścili w tv drugą część i teraz mam je nagrane razem, jedna po drugiej. Mam szesnaście lat, a moja wielka sympatia do tego filmu nigdy nie zgasła. Kasetę z nagranym filmem znalazłam niedawno, a że mamy działający jeszcze magnetowid, kaseta z Kopciuszkiem ciągle jest w środku i gdy tylko mam ochotę oglądam choćby kawałek, albo na yt wersję bez napisów i lektora. Kocham Harry'ego Pottera, to prawda, ale jakieś miejsce w moim umyśle zajmuje i zawsze będzie zajmował ten film.

Gdzie mogę ściągnąc ten film z napisami bądź jak istnieje z lektorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones