filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
AACTA
1977
http://aacta.org/
Australijski Instytut Filmowy / Australijska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych
AFI / AACTA (od 2012 roku)
Najlepszy film
nominacje
Break of Day
(1976)
Patricia Lovell
Przyjęcie u Dona
(1976)
Phillip Adams
The Picture Show Man
(1977)
Joan Long
Najlepsza aktorka
wygrane
[Pat Bishop]
Pat Bishop
jako Jenny w filmie
Przyjęcie u Dona
(1976)
nominacje
Sara Kestelman
Break of Day
(1976)
Jeanie Drynan
Przyjęcie u Dona
(1976)
Robyn Nevin
The Fourth Wish
(1976)
Najlepszy aktor
wygrane
[John Meillon]
John Meillon
jako Casey w filmie
The Fourth Wish
(1976)
nominacje
David Gulpilil
Chłopiec z burzy
(1976)
Noel Ferrier
Eliza Fraser
(1976)
John Meillon
The Picture Show Man
(1977)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Bruce Beresford]
Bruce Beresford
Przyjęcie u Dona
(1976)
nominacje
Henri Safran
Chłopiec z burzy
(1976)
Chris Löfvén
Oz
(1976)
Philippe Mora
Szalony pies Morgan
(1976)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Veronica Lang]
Veronica Lang
jako Jody w filmie
Przyjęcie u Dona
(1976)
nominacje
Ingrid Mason
Break of Day
(1976)
Anne Haddy
The Fourth Wish
(1976)
Judy Morris
The Picture Show Man
(1977)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[John Ewart]
John Ewart
jako Freddie Graves w filmie
The Picture Show Man
(1977)
nominacje
John Ewart
Let the Balloon Go
(1976)
Christopher Pate
Raw Deal
(1977)
Bill Hunter
Szalony pies Morgan
(1976)
Najlepsza muzyka oryginalna
wygrane
The Picture Show Man
(1977)
Peter Best
nominacje
Chłopiec z burzy
(1976)
Michael Carlos
Oz
(1976)
Ross Wilson
Szalony pies Morgan
(1976)
Patrick Flynn
Najlepsza scenografia
wygrane
The Picture Show Man
(1977)
David Copping
nominacje
Break of Day
(1976)
Wendy Dickson
Chłopiec z burzy
(1976)
David Copping
Oz
(1976)
Robbie Perkins
Najlepsze kostiumy
wygrane
The Picture Show Man
(1977)
Judith Dorsman
nominacje
Let the Balloon Go
(1976)
Ron Williams
Oz
(1976)
Robbie Perkins
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Break of Day
(1976)
Russell Boyd
nominacje
Chłopiec z burzy
(1976)
Geoff Burton
Raw Deal
(1977)
Vincent Monton
Summer of Secrets
(1976)
Russell Boyd
Najlepszy montaż
wygrane
Przyjęcie u Dona
(1976)
William M. Anderson
nominacje
Deathcheaters
(1976)
Ron Williams
Oz
(1976)
Les Luxford
The Fourth Wish
(1976)
Gerald Turney-Smith
Najlepszy scenariusz oryginalny lub adaptowany
wygrane
Przyjęcie u Dona
(1976)
David Williamson
nominacje
Chłopiec z burzy
(1976)
Sonia Borg
The Fourth Wish
(1976)
Michael Craig
The Picture Show Man
(1977)
Joan Long
Srebrna Nagroda
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
We Are All Alone My Dear
(1975)
Paul Cox
Złota Taśma
Najlepszy krótkometrażowy film fikcyjny
wygrane
The Love Letters from Teralba Road
(1977)
Richard Brennan
Nagroda Specjalna
Zdobywca
wygrane
The Love Letters from Teralba Road
(1977)
Richard Brennan
Wyróżnieni w roku 1977
Przyjęcie u Dona
(
5/7
)
The Picture Show Man
(
4/8
)
The Love Letters from Teralba Road
(
2/2
)
Chłopiec z burzy
(
1/7
)
Break of Day
(
1/5
)
The Fourth Wish
(
1/5
)
We Are All Alone My Dear
(
1/1
)
Oz
(
0/5
)
Szalony pies Morgan
(
0/3
)
Let the Balloon Go
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.